Hakkımızda

2012 yılında kurulan Simtel İletişim; elektronik sektöründe adını kalite ve hizmet ile pekiştirmiş HIKING markasının üretim ve pazarlamasını yapmaktadır.

Günümüz teknolojisinin tüm yeniliklerini yakından takip eden Simtel İletişim; teknolojinin bizlere armağan ettiği yeni nesil ev, oto ve kişisel elektronik cihazlarını Trident kalitesi ve marka güvencesi ile sektörde adını duyurmaktadır.

 

İstanbul Yakuplu'da bulunan yeni yönetim merkezinde Türkiye'nin yedi bölgesindeki servis bayilerini eğitime tabi tutan Hiking satış sonrası servisteki mükemmelliği en üst seviyeye yükseltmeyi amaçlamaktdır.

Hiking estetik tasarım, ekonomik koşullar ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla kısa süre içinde başarılı bir satış performansına ulaşmıştır. Mobil teknoloji pazarında ürün yelpazesini sürekli genişletip yenileyerek ilklere imza atmıştır. Hiking'in elektronik ve GSM dünyasına kazandırdığı her yeni ürün modern tasarım, rekabetçi bir fiyat politikası ve tartışılmaz kalieyi içinde barındırır.
 

Hiking alanındaki pek çok firmanın aksine, verdiği hızlı servis ve %100 memnuniyet garantili satış sonrası hizmetiyle müşterisini mutlu etmeyi bir görev bilmiştir. Yurt çapında 370'i aşkın servis ağıyla tüketicilerin hizmetinde ve satış sonrası serviste rakiplerinden açık ara öndedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonu ile gelişen günümüz teknolojisinin tüm yeniliklerini yakından takip eden Simtel İletişim Hiking kalitesi ve marka güvencesi ile müşterilerini memnun etmeye devam edecektir.

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

Biz Simtel İletişim'de; insan unsurunun en önemli faktör olduğuna inanıyoruz. Bilinçli çalışma, dürüstlük, sabır, tutarlılık, üstün kalite, gelişme ve geliştirme, Evşin Elektronik’te oluşturduğumuz kültürün dayandığı temel ilkelerdir.

İnsan Kaynakları Politikalarımızın özünde müşteri ve kalite odaklı çalışma yatmaktadır. Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti hedeflerimizin başında yer almaktadır.